Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2007, 14:44   #109
Sir_herrbatka
 
Reputacja: 1 Sir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputację
W prawej dłoni poczułem ciepło. Spojrzałem tam i zobaczyłem kilka błękitnych płomyków tańczących po ostrzu. W sobie samym czułem gorąco i wzbierającą furię. Zamknąłem na chwilę oczy.

Czy ten ork...
On naprawdę pragnie tylko walczyć?

Płomyki na ostrzu zgasły a ja sam poczułem się spokojnym.

Ta walka była bezcelowa, całkowicie niepotrzebna. Chciał jej tylko Crothar. To wiele o nim mówiło. Choćby to, że może sprawiać problemy.

Szaleniec nie powinien ochraniać karawan, a na pewno nie moich pleców.

Chciałem żyć, nawet jeśli miałem wątpliwości, to mimo to chciałem.

Podniosłem się z ziemi podpierając się mieczem, w lewej dłoni trzymałem swój płaszcz.

-Twoim przeciwnikiem jesteś ty sam orku. Kiedyś zginiesz z własnej winy. Szybkość nie zawsze wystarczy...

Świetnie, po prostu rewelacyjnie. Wygląda na to, że w trakcie tej podróży nie zabraknie rozrywki. Przynajmniej rozrywki dla orka.

Walka nie jest celem w samym sobie a jedynie jednym ze sposobów, metod. Czasami jest metodą najskuteczniejszą i najszybszą, wciąż jednak tylko metodą.

Powtarzałem to sobie bardzo często, tak często, że prawie w to uwierzyłem. Prawie, bo dla mnie walka, szał i zniszczenie przychodzą czasami zbyt łatwo, i bez powodu. To jest ten kawałek którego w sobie nienawidzę.

Ork zaś chyba ukochał to w sobie ponad miarę. Spojrzałem na niego jeszcze raz, zdawał mi się obrzydliwym, jakimś potworem. Bardziej nawet niż inni z jego krwi.

-Ciekawe dla czego?

-Zdaje się, że to wszystko co ma do powiedzenia ten ork...

Zwróciłem się do wszystkich, później zaś już tylko do kupca:

-Gdzie jest moje miejsce w tej karawanie? Hm, Hadrogh ?
 
__________________
Arriving somewhere but not here
Sir_herrbatka jest offline