Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2013, 14:21   #190
kymil
 
kymil's Avatar
 
Reputacja: 1 kymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputację
Markus poklepał chlipiącego bandziora po twarzy. Krwawił jak wieprzek i wył jak ranne źrebię.

- Stul już pysk, dobrodzieju. Zmęczysz się i umrzesz. I tak Ci się poszczęściło, Ty żyjesz, Twój koleżka Khaine'a z pewnością wita
- mruknął Oppel tamując krwotok przy pomocy skrawków odzienia chłopa. Kiepsko mu szło, krew bluznęła na błoto. Cyrulik zezłościł się i krzyknął aż echo poszło.

- Do wszystkich diabłów! Ciemno tu jak w rzyci. Światła mi trza. Zszyć go muszę. Ranę trza przemyć i porządnie opatrzyć. Nie wiem, może mu coś nawet amputuję? A Ty Magnus, jak już kurwa, skończyłeś obwiesia rabować, to weźże mego pacjenta za drugie ramię. Trzeba go do Frugela zanieść. Chłopaki może będą chcieli z nim porozmawiać. No, to hop!

Doszli do posiadłości Frugela bez przeszkód. Tam cyrulik dokończył dzieła i chłop mimo że pokancerowany, usnął snem sprawiedliwego.

- Gołąbek, jest żywy pół na pół. Albo Morra albo zamtuz jutro odwiedzi. Czas pokaże. Jeśli przeżyje, chętnie bym odwiedził jego lokum. Mus nam się z bandziorami zbratać. Może nawet wynajmiemy ich na tę babę, co myślicie?
.

Gdy Frugel klarował, że mają opuścić posesję na cały dzień Markusa coś tknęło. Szósty zmysł, jeśli ktoś wierzył w szóste zmysły.

Gdy byli u siebie na pokojach prawił kamratom.

- Znacie mnie. Wiecie, że mi co z oczu, to z serca. Lubię naszego czarodzieja. Płaci i nie wymaga, czyli ma zdrowe zasady, ale sam nie wiem. Jutro, po odstawieniu opryszka na metę, wrócę tutaj i udam , żem się pochorował i po tej zasadzce słabuję. Może się wywiem, co i jak. A jeśli plan nie wypali, to będę w pogotowiu, żeby Was połatać po wizycie w karczmie.
 
kymil jest offline