Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2013, 15:28   #28
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Były prezydent rzekł do Eddarda
- Jak wspominałem, Lust, którą ja znałem miała szpony zdolne przeciąć praktycznie wszystko. Potrafiła też doskonale uwodzić, choć tego chyba się po prostu nauczyła. Jeszcze coś, ponad piersiami tatuaż przedstawiający Ourborosa - powiedział prezydent. Wszyscy trzej wrócili do garażu, gdzie wsiedli do samochodu. Dojazd na przedmieścia zajął wam kwadrans, bo nie było korków. Dzielnica w której się znaleźli przywodziła na myś wielki plac budowy, bowiem za Bradleya miał tu powstać kompleks wypoczynkowy, ale prace przerwano i między starymi kamienicami straszyły szkielety budynków. Dzielnica była biedna, a ludzie podejrzliwie się wam przyglądali.. Zaparkowaliście pod jakimś sklepem. Po paru chwilach udało się wam znaleźć stację. Był to duży i pięknie wykonany budynek. Okna znajdowały się tylko na piętrze, od strony ulicy i torów. Wokół przechadzali się dwaj ludzie. Rosła kobieta o zadartym nosie i trobny mężczyzna o długich uszach.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline