Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2013, 22:13   #192
Komtur
 
Komtur's Avatar
 
Reputacja: 1 Komtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputację
Gaston miał uważne baczenie na wszystko co kumple mu ustnie przekazali, słuchał też co planowali na jutrzejszy dzień.

- Ja bym sobie tych oprychów darował - zwrócił się do Magnusa - na miejscu tego babsztyla nie pokazałbym się na oczy w tej knajpie, a oprychów dyskretnie bym się pozbył, więc według mnie nie ma po co tam leźć. Z chęcią natomiast dołączę do wielebnego. Mam nadzieję że nie masz nic przeciwko temu Dieterze.

Tak więc w pierwszej kolejności Zwart postanowił odwiedzić krasnoluda Gottriego, a potem miał zamiar udać się do karczmy "Pod czerwonym kordelasem", gdzie zatrzymywali się wszelkiej maści awanturnicy i poszukiwacze szczęścia. Rudy Oleg właściciel tego przybytku powinien coś wiedzieć na temat tej grupy co niszczyła przeklęte przedmioty magiczne.
 
Komtur jest offline