Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2013, 14:33   #17
Delon
 
Delon's Avatar
 
Reputacja: 1 Delon nie jest za bardzo znanyDelon nie jest za bardzo znanyDelon nie jest za bardzo znanyDelon nie jest za bardzo znany
7 wsi i 30 pierścieni. Słowo się rzekło.

Cytat:
Z powyższych postów wynika, że zapowiada się rozgrywka mocno jednak oparta na mechanice, co może być...bolesne.
Zapewniam cię mocno, gorąco i pachnąco, że rozgrywka nie będzie mocno oparta na mechanice

Po prostu uważam, że współczynniki są bardzo ważne. Dadzą wam poczuć, że na pewne rzeczy po prostu możecie sobie pozwolić...
Powiedz, czy buzia ci się nie uśmiechnie, gdy przeczytasz że twoja postać (zręczność 16) Z gracją przeskoczyła rozpadlinę i lekko wylądowała po jej drugiej stronie, nie brudząc sobie nawet kolan...?

Cytat:
Grałem w dwóch sesjach Monastyru na tym forum i żadna nie zakończyła się pomyślnie, a z doświadczenia wiem że nie dokończone sesje strasznie deprymują.
Ale co to za dyskusja, nim sesja się w ogóle zaczęła? Ja rozumiem, że jestem tutaj nowy, ale serio, skąd ten skrajny pesymizm? Ot kilka dni na forum, i już zostałem nazwany brodzącym w rowie szlachcicem-trollem, a ktoś inny nastawia mnie na porażkę mojej sesji, która jeszcze nie wystartowała :P
Pewnie, że może nie wypalić. Może skrewić sprawę tysiąc różnych czynników, a ja jestem tylko jedną z możliwości. Natomiast moja w tym głowa, by uczynić sesję interesującą, nienużącą i zmienną (wielu MG o tym zapomina) oraz oczywiście CZYTELNĄ.
Politykowanie politykowaniem, ale nie oszukujmy się, kto spamięta 40 imion postaci niezależnych... Monastyr jest dość poważnym systemem i wielu MG podchodzi do niego... no właśnie zbyt poważnie. Na nic graczom nie pozwala, bo "kłóci się to z konwencją" itd. Reguła złotego środka jest w Monastyrze ważniejsza niż gdziekolwiek indziej... Może właśnie dlatego tamte sesje padały...?

Anyway, zobaczymy - lepiej nie wywoływać wilka z lasu, a po prostu się starać

Co do Gordu i Bardanii - Cedryk wyłożył chyba sprawę najlepiej, jak się dało
 
__________________
But now I'm not an artist I'm a fucking work of art
I've got an F and a C and I got a K too
And the only thing that's missing is a bitch like you
Delon jest offline