Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2013, 22:35   #193
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
- Ja, jak już wspominałem, będę trzymał się z daleka tego przykrótkiego łowcy czarownic - nażarł się pewnie jakiego zielska i wszędzie wyznawców Chaosu dostrzega. Zdrowiej dla mnie i korzystniej dla planowanej rozmowy będzie, kiedy mnie w pobliżu zabraknie. - Wolmar ponownie odmówił udziału w rozmowie z Gottrim.

- Nie zamierzam jednak próżnować i, jak słusznie zdecydował Markus, pomogę w obserwacji gości, czy co tam planuje nasz kochany gospodarz. Dlatego dobrze byłoby, Markusie, gdybyś udając chorego miał baczenie na tylne wejście, ja zaś będę obserwował posiadłość od frontu. Potrafię wtopić się w otoczenie, jeśli potrzeba... - istotnie, magicznie wspomagany kamuflaż sprawiał, że czarodziej był niezwykle trudny do wykrycia. Siedzenie w tym czasie w listowiu któregoś z drzew rosnących wzdłuż ulicy powinno sprawdzić się znakomicie, a do pełni szczęścia w oczekiwaniu na odkrycie tajemnicy Frugela brakowałoby jedynie zapasu młodego, lekkiego wina i ciasteczek. W to będzie mógł się oczywiście zawczasu zaopatrzyć.

- Zatem sprawdzimy, dlaczego Herr Frugel chciał nas trzymać z dala od domu.
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...
Gob1in jest offline