Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2005, 19:48   #81
Templarius
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
Jack

Jeśli nadal mi ufacie po tylu wpadkach... tak czy inaczej jestem do waszych usług. W końcu tutaj chodzi także o moje istnienie.-wzdycham ciężko i zaplatam dłonie za głową jakby w olbrzymim stresie-
Jeśli chcecie się dokądś dostać,coś kupić,coś załatwic albo dowiedzieć się co się ostatnio wydarzyło tutaj- w niższych dzielnicach- dajcie mi tylko znać a będzie załatwione.-uśmiecham się słabo i wstaję.
Moim zdaniem dobrze by było jeszcze raz wrócić w tamto miejsce. Może coś jednak przeoczyliśmy... nic innego nam chyba nie zostało jeśli Meph poszedł zbadać te hieroglify. Jakieś lepsze pomysły?-czekam wpatrując się to w Ash , to w Anastazję.
 
__________________
"All those moments will be lost... In time... Like tears... In the rain. Time to die."
Templarius jest offline