Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2013, 00:15   #17
CCORD
 
CCORD's Avatar
 
Reputacja: 1 CCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Delon Zobacz post
Jestem niezdrowo ciekawy, co z tego wyszło, CCORD
Niestety... Wyszło jak się spodziewałem. Wziąłem 2 kartki a4, przeciąłem na pół, złożyłem tak, że były te 4 połówki na sobie i zacząłem ciąć na takie prostokąty (podłużne), zapisałem te kilkadziesiąt (lol, b. długo to robiłem xd) i wrzuciłem do pudełka po chusteczkach. Na sesji, gdy jedna osoba dostała i wykonała zadanie (zacząłem od najlepszego gracza [najlepszego rozumiem takiego, który się jako jedyny trochę stara]) i jak usłyszeli, że dostał +2 do testów, to od razu wszyscy prosili o kartki i jak po jakimś czasie je dostali to od razu bezmyślnie wykonali - "Jesteś bardzo spragniony" i odpowiedź: "Piję"... Miałem ochotę im powiedzieć ile to szykowałem, ale się powstrzymałem.

A i może trochę źle zrobiłem. Nie gramy w DnD, tylko Oko Yrrhedesa, co jest trochę inne. A żeby było jaśniej, napisałem w podforum DnD, bo zaczynaliśmy na przeróbce (też mojej, a raczej mojej i kilku znajomych, którzy niestety nie mieszkają blisko mnie) DnD.

Teraz napisałem o tym koledze, co źle robią (jednemu z graczy ofc.) i chyba nie wziął mnie na serio.
Tak czy tak, dzięki za pomoc, której do tej pory mi udzieliliście, sporo ciekawych pomysłów, a mam nadzieję, że jeszcze coś wymyślicie (sorry, że zwalam to na was, ale stanowczo jesteście o wiele bardziej doświadczeni niż ja)
 
CCORD jest offline