Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2013, 11:17   #111
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Praudmoore, Sztywny, Bill:
Danny podszedł do kobiety i uderzył ją pięścią w twarz. Złamał jej nos. Zalała się krwią i krzyczy w panice co się dzieje, co się dzieje. Łzy ciękną jej z oczu.
- Ja nic nie wiem. Zostawcie mnie! - i spróbowała się wyrwać Billemu, ale ten wciąż nie puszcza. Przez to całe zamieszanie końcówka ostrza wbiła się w skórę Joanny. Jej krew jest wyjątkowo ciemnego koloru. Danny krzyczy, że to robot. Chwycił za nóż z pobliskiej lady. Tym czasem Sztywny wszedł do kuchni w masce gazowej. Zauważył tam bezczaszkowy szkielet ludzki. W kuchni są standardowe rzeczy jakie można znaleźć w takich miejscach. Oprócz tego jest wejście do lodówki (takiej dużej - pomieszczenia chłodzącego) i otwarte na oścież drzwi na korytarz. To wam po barykadzie na stołówce... Sztywny zobaczył tam światło z oddali, ale tamten gdy zobaczył światło Sztywnego to zdaje się zgasił swoją. Dźwięku żadnego Sztywny nie słyszał, ale pamiętajmy, że maska gazowa ogranicza słuch. [spokojnie można założyć, że Sztywny wam to wszystko powiedział]
 
Anonim jest offline