Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2013, 11:05   #24
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pytanie - można sobie kogoś wymyślić? Od podstaw?
Nie jestem prowadzącym ale z tego co pamiętam z naszych rozmów to bez problemu można

Cytat:
PS. Brilchan akurat o systemie słyszysz drugi raz, bo w Higch School of the Dead też gramy na Savage Worlds
Ja wiem miałem na myśli sitting tego koniecznego zła o SW słyszałem już dawno jeszcze na notkach blogowych z poltera

Cytat:
Po prostu z mechaniką wszystko w moim przypadku wydaje się bardziej nieprzewidywalne, tak dla gracza jak i MG (sytuacja mocno zmienia się przy kiepskim lub bardzo dobrym rzucie) Chyba nie jedna osoba miała sytuację kiedy wielki boss miał być nie do pokonania, a padł bez problemu i trzeba było kombinować jak to teraz załatać, albo dochodzi do śmiesznych akcji jak potknięcie się o własne nogi przy prostym teście zręczności
Ja tam nie jestem jakimś szczególnym wrogiem mechaniki do dziś śmieje się z historii jak to mój 1 poziomowy paladyn chyba przez 10 tur tłuk się z monstrualnym pająkiem i obaj pudłowali na skraju śmierci ale za to jaka była satysfakcja jak w końcu trafiłem !

Po prostu tutaj prowadzący od początku powiedział że chcę ST a potem to jeszcze potwierdził a mimo dużego poziomu mocy ma naprawdę dobre wyczucie
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 19-08-2013 o 11:17.
Brilchan jest offline