Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2013, 20:59   #108
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
- Denny zaatakował strażnika, a potem uciekł. Jeśli ja teraz ucieknę trudniej mi będzie się do was dostać z powrotem. Jak wsadzą nas razem powinno być prościej. Myślisz, że mają tam cele koedukacyjne?

Popatrzyła na strażników, którzy ich prowadzili. Może była szansa, że zdąży otworzyć kajdanki na rękach Patricka i Mikhaela zanim ochroniarze coś zauważą i dotrą do celu?
Wyjęła wsuwkę zza paska. Nie upinała nią włosów, ale była całkiem niezła do takich sytuacji. Wbrew temu co myśleli niektórzy, łatwiej było otworzyć zamek w kajdankach zamocowanych na cudzych przegubach niż na własnych.
- Jak dotrzemy do windy przysuń do mnie ręce. Spróbuje otworzyć twoje bransoletki, ale zrób to tak, by nasza eskorta się nie połapała.
 
Eleanor jest offline