Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2013, 18:16   #129
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
- I będziemy tak wykrzykiwać po jaskini? - odparł z lekką ironią w głosie przy okazji zerkając w stronę z której dobiegał wzrok. Mogło to być mylące, więc skupił się bardziej na magicznym poznaniu tego miejsca. Z bliska powinno być już łatwiej, niż wcześniej.
- Tak on nas przysłał. Może i on głupcem, taką możliwość jak widzisz dopuszczamy chcąc rozmawiać. Zatem nas możesz w inny sposób potraktować. Zatem jak sam mówisz, wiesz po co tu przyszliśmy. Nie chcę mówić, byś nas przekonał, by tego nie robić. Chcę powiedzieć, byś nam powiedział, gdzie prawda leży. Słyszeliśmy jedną wersję, taką która szczerze nam wątpliwą się zdała. Nie znaleźliśmy jednak dowodów na łganie. Chcemy więc usłyszeć drugą- odparł donośnie. - Przyjemniej by było jednak nam gdzieś usiąść, spocząć, oschnąć. Zamiarów, jak mówiłem, wrogich nie mamy. Prawdy jeno szukamy...
 
AJT jest offline