Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2013, 19:56   #3
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Rage patrzył na otaczającą go grupkę niewielkich osobników. Z góry traktował ich jako pałętające się pod nogami kłody i nie specjalnie zależało mu na jakiejś wielkiej współpracy między nimi. Cała zaistniała scena, która miała być "zabawna" jego wcale nie bawiła. W wypadku Ragea te wygłupy miały odwrotny skutek, zwiększając jego poziom gniewu z każdą chwilą i dając mu pełne poczucie, że marnuje czas, a tego bardzo nie lubił.

Im bardziej wzbierał w nim gniew, tym bardziej jego szare, kamienne ciało emanowało czerwienią... Co niektórzy mogli się domyślić, że w tym wielkoludzie drzemie coś więcej niż zwykły zimny kamień. Gdy Rage był już dostatecznie zły, wyciągnął rękę w bok, co było wystarczające by naturalnie dosięgnąć najbliższej ściany. Rozległ się głośny huk, a gdy wszyscy zwrócili już na niego uwagę, wielkolud podszedł krok bliżej i skierował się w stronę byłego agenta:



-Obiecałeś mi dać ujście mojej zemście i zakończyć żywot paru żałosnych cweli zaśmiecających miasto swoim istnieniem! Nie każ mi więc marnować czas, tylko daj mi cel który mam zmieść z powierzchni ziemi!- Kończąc swoje słowa Rage wyjął rękę ze ściany z kawałkiem betonowego rusztowania, wraz z metalowym stelażem, by chwilę po tym upuścić to co z niego zostało w postaci większej garści pyłu i metalowych opiłków.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline