Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2013, 23:17   #12
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
No nie tylko od tego co wygra, ale też od tego czy na HSotD zagłosuje jakaś płeć przeciwna. Nie widzę sensu otwierać rekrutacji na nowo jeśli znów był by ten sam problem braku graczek w sesji ecchi
A czy tego problemu nie można rozwiązać rezygnując z tego aspektu sesji ? Większość żeńskich fanek M&A ZWYKLE preferuje Yaoi nad Ecchei co mnie jakoś nie dziwi :P

Jakbym dziewczyną czy nawet jak miałbym odgrywać kobiecą postać to raczej nie chciałbym być traktowany tylko jako obiekt seksualny

0

Mi osobiście Ecchei kojarzy się dość negatywnie ze skupieniem na damskiej bieliźnie i przerośniętych biustach :P nie wiem jakie ty masz zdanie na temat tego sub gatunku ale możliwe że właśnie to zraża graczki do tej sesji
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 22-08-2013 o 23:22.
Brilchan jest offline