Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2013, 23:30   #13
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Wiem jak działa ecchi i jak może być postrzegany. Ja traktuje to jako element w pełni parodyjny z które w formie przerysowania można robić sobie spore żarty. Zależało mi na tym humorystycznym elemencie, jednak widzę, że akurat nie ma zapotrzebowanie na taki typ sesji a na surwiwal horror. Zastanawiam się tylko... co takiego nadzwyczajnego w HSotD jeśli odbierze się element golizny i czy przypadkiem nie byłby to zwykły survival horror jakich jest i była cała masa, tak na Li jak i ogólnie grach? Dałem nawet opcję innych pomysłów na sesję, bo z racji iż Savage Worlds daje niemalże pełną swobodę co do tego w co się gra to zależy mi na tym by gracze chcieli się nią bawić, a to już jak ta sesja ma wyglądać pozostawiam wam Jeśli aż tak bardzo brak walki o przetrwanie przed hordami zombie w stylu anime to mogę taką sesję zrobić, ale nie sądziłem, że to chodzące trupy i rozwałka tak przyciągają chętnych
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline