Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2013, 15:32   #11
Darth
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Mężczyzna z twarzą ukrytą pod masą wirującego czarnego dymu, zawahał się przez moment. Wyglądało na to że ta grupa była nieco... inna niż początkowo się spodziewał.

- Witam! - rzucił wesołym tonem - Mam na imię Stewart, miło mi was poznać! - rzucił.

Spoglądając na ścianę zniszczoną przez Rage'a i pokręcił ze smutkiem głową. Podszedł do niej, wykonując gest dłonią, a ściana błyskawicznie wróciła do normy.

- Nie powinniśmy niszczyć naszej nowej bazy. To nie praktyczne. - jego głos nabrał natchnionych tonów - Będziemy stąd toczyć kampanię która przywróci ten świat do pełnej świetności! - mimo że nie widzieli jego twarzy, mogli sobie wyobrazić jego błyszczące entuzjazmem oczy -Będziemy ratować niewinne życia, i zamykać tych złych. Zawsze chciałem być superbohaterem.

Jego słowa wręcz ociekały entuzjazmem i sympatią w stosunku do tych działań. Widać było że idealizował superbohaterów od lat.

- Bardzo się cieszę że jesteśmy tu zgromadzeni w tak światłym celu - dodał, a w jego głosie można było usłyszeć niezwykłą szczęśliwość. Widać było że szczerze cieszy się z posiadania towarzyszy.
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli
Darth jest offline