Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2013, 16:44   #17
Kitsu
 
Kitsu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał JPCannon Zobacz post
No nie tylko od tego co wygra, ale też od tego czy na HSotD zagłosuje jakaś płeć przeciwna. Nie widzę sensu otwierać rekrutacji na nowo jeśli znów był by ten sam problem braku graczek w sesji ecchi
A więc zgłasza się graczka gotowa zagrać w HSotD. Mam już nawet koncept na postać zaczerpnięty z innego anime, a mianowicie Tenngen Toppa Gurren Lagann. Cały pomysł z super-zdolnościami niesamowicie mi się podoba i jestem pełna nadziei, że sesja wystartuje.

Dwa pozostałe systemy wybrałam, że względu na koncept przygody. Dawno nie grałam (nigdy nie grałam) sesji w klimacie horroru, a pomysł z nieuzbrojoną grupą badawczą o wiele bardziej mi się podoba niż kolejny dobrze wyszkolony oddział Marines. Necessary Evil: Na ratunek ludzkości, to z kolei coś w co podejrzewam grało by mi się miło i przyjemnie, bo odgrywanie złych i niedobrych wychodzi mi o wiele lepiej niż bycie po jasnej stronie medalu.
 
__________________
Kto kocha, ten czuć powinien i przeczuwać, a kto nie odgadnie serca kobiety, ten go nie wart.
Kitsu jest offline