Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2013, 23:29   #13
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Wokół dał się słyszeć dość wyraźny chrzęst pękającego kamienia. Jak się okazało w kącikach ust Rage`a pojawiło się coś co przypominało zdeformowany, niewielki uśmiech. W jego uchylonej "paszczy" dało się widzieć kamiennie zęby w kształcie kolców. Niektórym mogło się wydawać iż owy stwór wygląda bardziej przerażająco gdy się cieszy, niż kiedy się złości.

-Pokaż tylko w którą stronę mamy ruszać, pokaż transport i może daj mi rysopis czym charakteryzują się Ci gangsterzy żebym mógł łatwo stwierdzić czyją czaszkę mogę zmasakrować skoro tak Ci zależy na mojej delikatności.-Kolejne trzaski i chrzęsty wydobywały się tym razem z dłoni olbrzyma które aktualnie silnie pocierał o siebie w geście wyraźnej satysfakcji.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline