Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2013, 10:43   #19
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Cytat:
A co jeśli będzie remis? A pytanie takie, czy będziesz korzystał z doca? Pytam się bo chcę uprzedzić jakbym się dostał, że moje doświadczenie z nim jest zerowe
To będzie zależało od potrzeb graczy. Ja osobiście wolę komentarze, bo od razu widzę, że ktoś coś napisał, a nie jak w docku gdy do niego zajrzę. W dodatku gdy dotąd używałem w sesji docka czy to jako gracz czy też MG, to pomimo wielkich chęci aby on był dodany, to i tak rzadko ktoś z niego korzystał. Jeśli jednak będzie taka potrzeba to na pewno dodam docka do sesji

secutor wybacz Ty i reszta którzy nie byli tego świadomi. Ja osobiście prowadzę aktualnie tylko i wyłącznie sesje na mechanice Savage Worlds. Niemalże każda z podanych przygód w sondzie dzieje się w którymś z settingów do owej mechaniki i posiada swój własny, oficjalny podręcznik (nie licząc HOTa czy Naruto). Także sesja odbywała by się na prostej i przyjaznej dla każdego (nawet w pełni początkujących) mechanice Savage Worlds. Praktycznie żaden z moich dotychczasowych graczy nie znał tej mechaniki, a teraz większość albo zrobiła własne sesje, albo gra dalej z dużą frajdą, także jeśli jej nie znacie to nie zrażajcie się bo o to chodzi by właśnie jej spróbować i zobaczyć jaka jest przyjemna

Także jeszcze raz dla wszystkich KAŻDA Z WYMIENIONYCH SESJI BĘDZIE ROZGRYWANA NA MECHANICE SAVAGE WORLDS. Każdy nie znający owej mechaniki również jest bardzo mile widziany.

Jeśli zaś chodzi o badania w DS of the Moon to ja to widzę tak, że w zależności od potrzeb dany naukowiec, specjalizując się np. w chemii będzie testował swoją wiedzę i w razie powodzenia, będzie otrzymywał specyficzne podpowiedzi, np o składzie danego materiału i co to może oznaczać dla kogoś o jego wiedzy (np. że pierwiastek w tej skale po zmieszaniu z wodą może być niesamowicie toksyczny itp).
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline