Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2013, 16:09   #14
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Gość w płaszczu nieco wnerwił Blacka ~Gada rzeczy oczywiste! Ale Stalkuś na początku też mnie wkurzył a żeśmy się dogadali, więc nie będę go tak od razu skreślać~ - Postanowił.

Pajęczak nigdy nie potrzebował skompilowanych planów w karierze boksera chodziło o to żeby zabić przeciwnika w wyznaczonym czasie udało się? Wgrałeś, Huurraaa

Jako heros mordował Tych Złych\roboty \demony. Udało się? Bezbronni bezpieczni! Hurraaa! Obroną tych słabujących zajmowali się szeregowi żołnierze on szedł na pierwszą linię i nie musiał się za bardzo przejmować zniszczeniami


Po za tym zlecenie mu się podobało się:


- Dobry pomysł Phil! Zadanie jak za dobrych starych czasów! Kiedyś uwielbiałem wtrącać się w wojny gangów, pomagałem jednej stronie aż sądzili, że jestem za nimi prawie, prawie wygrali a potem... BAM! Zadaje cios w plecy i rozwalam obie grupy! Hahahah... To były dobre czasy! - Uśmiechnął się do własnych wspomnień



- Teraz oczywiście podzielę się z moim ognistym współpracownikiem. Proponuje podzielić pół na pół a właśnie młody magiku- Tu zwrócił się do nakręconego dzieciaka skrywającego twarz za jakąś mgłą - Umiałbyś zabezpieczyć okoliczne budynki jakąś sferą chroniącą przed ogniem ? To wtedy moglibyśmy we dwóch zrobić tam interno! Ja ograniczę się tylko do używania mocy piekielnych płomienni i łańcuchów żeby zminimalizować zniszczenia, ich broń raczej nie da rady zranić mojej demonicznej formy a jeżeli mimo starań coś rozwalimy to najwyżej powtórzysz tam tą samą sztuczkę, co ze ścianą


- Ja z kamienistym olbrzymem weźmiemy na siebie główny atak a Magik i Kapitan Fury będą czekać niedaleko w odwodzie. Kapitan zajmie snajperką i przy okazji osłoni naszego speca, który pewnie będzie musiał skupić się na barierach w razie jakikolwiek kłopotów będziecie mogli włączyć się do walki, jak pasuje wam taki plan akcji? - Rozejrzał się szukając głosów poparcia bądź sprzeciwu

Drużyna mu się nawet podobała ~Dwójka fajnych na jednego drętwego i jednego idealistę to całkiem niezły wynik~ - Symbiont podzielał jego zadowolenie a Duch był zaniepokojony i namawiał Petera, aby przyjrzeć się ich aurom w poszukiwaniu zła i podstępu.

Pete odmówił ~Nie jest teraz ważne jak bardzo ktoś jest niegodziwy ważne, że chcą się opowiedzieć po słusznej stronie! ~

- Może powinniśmy wybrać jakieś kryptonim dla naszej grupy żeby go tam ogłosić? To byłby dobry PR! Proponuje H.O.P.E.:

H- Help
O- Z "O" mam problem
P - by było People a E - Everywhere. Fajne co nie ?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 25-08-2013 o 16:28.
Brilchan jest offline