Wątek: Recenzja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2013, 11:33   #5
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Ja często używam go jako podstawy do różnej wersji fantasy Raz gram w klimacie d&d gdzie dodaje wiele pomniejszych wiosek i miejscówek, których nie ma na mapie, ale nic nie stoi na przeszkodzie by dorysować się w swojej wersji. Drugą wersją którą bardzo lubię jest granie po kampanii kiedy świat jest w gruzach, wszędzie jest masa łotrów i tajnych organizacji. Świat jak dla mnie świetnie nadaje się wtedy do typowego mrocznego fantasy Poza tym i tak setting zawiera to co niezbędne i to mnie cieszy najbardziej. Ma w sobie też ciekawe akcenty których nie widziałem w innych jak np. przewagi drużynowe. Warto ich używać jak dla mnie w wielu światach, gdzie MG zależy by gracze czuli, że świat reaguje na ich poczynania
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem