Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2013, 12:06   #15
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
W ciszy dało się słyszeć chrzęst który dał wszystkim jasno do zrozumienia, że Rage się "obudził".

-Mi tam pasuje część planu gdzie ja idę w pierwszej linii i masakruje wszystko co żywe napotkam na drodze. Raczej gangi nie będą walczyły wśród tłumu przechodniów, a jeśli tak to raczej pierwsze strzały ich rozgonią. Gdy już się tak stanie będzie jasne kogo można zrównać z ziemią i zamienić w krwawą miazgę. Mój cały plan polega na wyczekaniu do tego momentu dla świętego spokoju co by szaraków jakiś nie krzywdzić, by potem wejść na ulicę i poczuć radość z robienia z ludzi kupy jednolitego mięsa. Reszta Twojego planu, jak i sama nazwa grupy nic mnie nie obchodzą. Jak dla mnie możemy się nazywać i "Pluszowe Misie Zagłady" byle bym mógł mordować ludzi pod tym szyldem-Wymawiając słowo mordować na twarzy kamiennego golema ukazał się wyraźny, dość przerażający uśmiech.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline