Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2013, 16:00   #15
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
UWAGA!


Gwoli wyjaśnienia, bo kilka osób mi uświadomiło, że zrobiłam chaos i wodę z mózgu graczom.


Kolejność wydarzeń:
  1. Wojna z orkami (i podporządkowanymi/współpracującymi istotami) trwa od wczesnej zimy; obecnie mamy Mirtul, czyli maj (pozwolicie, że nie podam dokładnej daty).
  2. Fort na Skale został zdobyty w drugiej połowie lutego (Sirion, dla Ciebie będę miała dużą rewizję historii; przypomnij mi się we wtorek).
  3. Obecnie inwazja została zatrzymana mniej więcej na wysokości osi Browntown - Twierdza Złamanego Topora, ale bokami, wiadomo, niejedna grupa potworów się prześlizgnie.
  4. Jednym z takich "boków" jest dwór de Crowfieldów, leżący w Wilczym Lesie między Browntown a Darrow.
  5. Miesiąc Mirtul:
    1. Riviel wymknęła się z dworu i przybyła do Uran.
    2. Hourun i Maeve przypływają od strony Esper.
    3. Tua przybywa konno.
    4. Cała czwórka spotyka się tego samego dnia; Riviel przekazuje list z prośbą o pomoc.
    5. Bohaterowie mają 3 dni na znalezienie Helfdana, Atolego i Kerstana, którzy mieszkają w Uran, odwiedzenie Gildii Magów oraz zorganizowanie najemników do obrony dworu.
I to jest we wrzuconych postach. Ile z powyższego ta czwórka zamieści w postach - dialogowo, retrospekcyjne lub wcale - to zależy od nich. Proszę o info czy będziecie rozmawiać sami, czy zrobicie to już wspólnie z najemnikami (chyba lepiej?). Jeśli odłożycie rozmowę do dnia wynajęcia ludzi to wrzucę wtedy wstępniak.
Po jw. następuje rekrutacja - post macie jak wiecie w docu - i rozkręca się sesja. I teraz:
  1. Najemnicy, czyli Jargo, Albriecht, Gahnawek i Triel mają wieczór w 'Srebrnej Strzale' na poznanie siebie, dodatkowych najemników-NPCów (Atoli i Kerstan) i pracodawców; przedstawienie swoich atutów i rozeznanie się w szczegółach misji - albo po prostu mogą się wyspać i najeść (jeszcze na własny koszt).
  2. Elaine nie znacie i nie widzieliście jej wcale, bo startuje z innego miejsca. Lhian ma osobny wątek czekający w docu aż dotrzecie do teleportu dnia następnego i niestety trochę poczeka Ale zawsze możesz stworzyć w międzyczasie jakiegoś retrospekcyjnego posta z pobytu w Królestwie
  3. Jagoda i Harley muszą zakombinować - razem (widziałyście się w czasie składania CV Bohaterom ) lub osobno - jak wkręcić się do przygody swego życia. Oczywiście proszę to opisać w postach Wykup teleportu jest o tyle trudny, że swoje w kolejce trzeba odstać, więc zanim się przeniesiecie do Darrow to drużyna może już zniknąć. Ale - tak jak mówiłam - w dniu wyjazdu będzie dodatkowa okazja.
  4. Helfdan... gdzieś tam się będzie kręcił na widoku, ale na ile przyłączy się do rozmów, planowania itd. to zależy od baltazara.

Do tego doca
wrzucajcie mi pytania dot. fabuły, sytuacji w Królestwie uwagi co mam Wam jeszcze dosłać, sprawdzić etc. Ułatwi mi to szybsze ogarnięcie wszystkiego.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 27-08-2013 o 10:44.
Sayane jest offline