Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2013, 21:38   #23
Manni
 
Manni's Avatar
 
Reputacja: 1 Manni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputację
Uśmiechając się schowałem paczkę do kieszeni. "Topaz" na pewno kombinuje co się teraz dzieje i prawdopodobnie kombinuje całkiem nieźle. Doskonale wie, że to dalsza część przesłuchania i nie ma sensu wyprowadzać go z błędu. Przsestawiłem się teraz na tryb gabinetowy. Jedyne bodźce jakie wysyłałem to słowa. Nie ukazując nic mojemu rozmówcy. Głos miałem spokojny i pełen troski o naszego więźnia.
- Wiesz, można palić bez użycia dłon. Ale jak chcesz. Możesz mi opowiedzieć co myślisz o każdej z nich? Chociaż dwa trzy zdania.
Spojrzałem na twarz topaza przyglądając się dokładnie. Opuchlizna na jego twarzy utrudni zadanie. Ale nie sprawi, że czytanie będzie niemożliwe.
- Powiem otwarcie, Topaz. Jestem osobą dzięki której albo stąd wyjdziesz i będziesz kontynuować swoją misję, albo prawdopodobnie pójdziesz na stół hirurgiczny. Chociaż prawdopodobnie nikt nie będzie się w to bawić, bo potraktują Cię jak zwykłego dezertera którejś armi.
 
__________________
"If you want to know where your heart is,
look where your mind goes when it wanders"
Manni jest offline