Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2013, 18:32   #28
Manni
 
Manni's Avatar
 
Reputacja: 1 Manni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputację
Narigo zapisal kolejna strone notatnika. To chyba mi wystarczy, Topaz zaczynał sie męczyc , a to oznaczało, że predzej czy później zacznie popełniac błędy. A ja mam te błędy wyłapać. Zapisałem kolejna myśl nie spuszczając więźnia z oka. Jest dobry. Na bank od poczatku wiedzial z kim ma do czynienia. Jednak mógł nie wiedzieć, że tak odpowiedź na pytanie. Jak i reakcja na zadane pytanie jest ważna.
- Widze, że męczy Cię rozmowa ze mną. Jesteś świadomy, że jestem twoim biletem na wolność, hm, Topaz?
Zgasiłem papierosa o spód swojego buta i schowałem peta do kieszeni. Spojrzałem na Topazowi prosto w oczy.
- Naprawde chcesz umrzeć w tej zapomnianej przez czas dziurze? Powiedz mi chociaz dla której korporacji pracujesz, czy jesteś wolnym strzelcem? Tyle wystarczy, żeby Cie uwolnić. Daj nam jakiś znak, że nie jesteś w stanie nam zaszkodzić.
Z tego co mi mówili, jest on powiązany z naszą misją. Ale o tym porozmawimy jak choć trochę sie chłopak otworzy.
 
__________________
"If you want to know where your heart is,
look where your mind goes when it wanders"
Manni jest offline