Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2013, 09:24   #209
SyskaXIII
 
SyskaXIII's Avatar
 
Reputacja: 1 SyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnie
I znowu błąkają się od miejsca do miejsca, od informacji do informacji. Żadnych szczegółów i nie prędko się zapowiadało aż takowe otrzymają. W wyniku najświeższych wieści ich droga została skierowana z powrotem do świątyni Sigmara.

-Markusie, chcesz wiedzieć jak się modlimy ? Zajrzyj proszę do tej księgi, tutaj jest wszystko napisane. - W tym momencie wręczył cyrulikowi modlitewnik.- Tylko go nie zgub, jest mi wielce potrzebny

Po chwili odpowiedział na pytanie Wolmara.
-Mam nadzieję, że będą pamiętać. Jeśli nie to jesteśmy w punkcie wyjścia

Gdy zbliżali się do wrót świątyni zatrzymał się przed wszystkimi i ogłosił.
- Tutaj panują trochę inne zwyczaje niż w Middenheim, nie wiem jeszcze z kim przyjdzie nam rozmawiać ale jeśli to będzie Wielebna Roban, to róbcie to co wam ona każe i co ja robię, nie wtrącajcie się w zdanie ani używajcie sarkastycznych lub pseudośmiesznych odzywek, zwłaszcza Ty Markusie. Jeśli ktokolwiek, z tej świątyni poczuje się urażony to prawdopodobnie kopniak w dupę będzie najlżejszą karą, która nas spotka. Wszyscy zrozumieli ? To ruszamy

Po otworzeniu wrót świątyni, Dieter spotkał dokładnie tego samego akolitę co wcześniej.
-Sigmar z tobą bracie, chcieli byśmy porozmawiać z kimś wyżej postawionym, mógłbyś zaprowadzić mnie i moich towarzyszy do takowej osoby?
 
__________________
"Widzieliście go ? Rycerz chędożony! Herbowy! trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
SyskaXIII jest offline