Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2013, 13:38   #30
Manni
 
Manni's Avatar
 
Reputacja: 1 Manni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputację
Spojrzałem na Topaza zapisując kolejne parę słów. Robił właśnie z siebie zombi. Oznaczało to koniec rozmowy przynajmniej dla większości przesłuchujących. Stwierdziłem jednak, że mimo wszystko czas ją zakończyć. Jednak postanowiłem spróbować czegoś jeszcze. Ostatni akcent. Potem przeczytam notatki reszcie przesłuchujących. Spojrzał na Topaza gapiącego się bez wyrazu. Jest dobry. Przynajmniej dobrze wyszkolony. Zobaczymy kto lepiej.
- Lucid Corp... - kilka słów zapisane w notatniku. ... Samonite... - kolejne komentarze - Experis Consortium, Ogas, Wolni Osadnicy, GDA 77
Po każdej nazwie korporacji uważnie patrzyłem na mikroekspresje Topaza. Mógł wyłączyć swiadomość, ale podświadomości już nie. Ekspresja pozostaje, dopóki słyszy, a nie może zatkać uszu. Przemyślałem chwilę, właściwie prawdopodobnie i tak pójdzie on pod ostrzał.
- Broń psychologiczna, projekt skorpion
Zapisałem kolejne komentarze po czym odwróciłem się na pięcie czując, że implant w oku zaczyna się przegrzewać powodując nieprzyjemne pieczenie. Wyłączyłem go tymczasowo.
- To koniec rozmowy. Żegnam, Panie Topaz.
Wyszedłem z celi wołając ochroniarzy. Podszedłem do Sama i naszego łącznika.
- Wszystko słyszeliście, co o tym sądzicie?
Uśmiechnąłem się trzymając w ręku zamknięty już notatnik.
 
__________________
"If you want to know where your heart is,
look where your mind goes when it wanders"
Manni jest offline