Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2013, 23:50   #25
czajos
 
czajos's Avatar
 
Reputacja: 1 czajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwu
W sprawie czy lepiej grać na żywo czy tutaj akurat się nie wypowiem(czeka mnie dopiero pierwsza sesja). Ale w realu gram już z 10 lat i powiem ci tak, nie oceniaj ludzi jedną miarką. Twoi najlepsi kumple to nie zawsze najlepsi gracze. Sam mam jednego przyjaciela który jako gracz ma skłonności czysto chaotyczne i często ,gęsto niszczył nam sesję. Po prostu przestaliśmy go zapraszać, na początku trochę się fochnoł ale nie tylko tam się spotykaliśmy i było ok. W skrócie radę mam taką, szukając innej drużyny znajomych nie stracisz, to po prostu ich nie kręci, a ty swoim zachowaniem lejesz wodę na ich młyn. Wybierz tych którzy naprawdę chcą grać, resztę olej w tym temacie. W techniki na poprawę graczy nie wierzę. Oni chodzą i chcą chodzić na twoje sesje bo takie chaotyczne wybryki ich śmieszą, a twoje starania ich nie obchodzą. Nie chcą oni poznać treści przygody tylko brać od tyłu kozy i palić wioski. Prostacko można też sprawdzić podejście gracza daj im piękną (ba, seksowną) szlachciankę o wielkich wpływach, tych którzy wyskoczą z tekstami typu "hi babe" możesz już nie zapraszać.
 
czajos jest offline