Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2007, 16:34   #15
Dhagar
 
Dhagar's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputację
Rudiger

Rudiger spojrzał na Seifera zdziwiony nagłym wybuchem złości. Zdecydowanie łatwo było go zdenerwować a to nie wróżyło dobrze w przyszłości. Ani też nie mogło być łatwe do przyjmowania dla Imperatora.
- Wyzwałeś mnie, choć nie miałeś do tego żadnego prawa - odparł wstając spokojnie.
- Nie ubliżyłem ci a ty już zdążyłem zdenerwować i obrazić dwoje z tutaj obecnych. Wiec zatem, że nie mam zamiaru przyjmować tego wyzwania. Nie jest to ani czas ani miejsce na pojedynki. A ja nie mam też ochoty aby udowadniać tobie, jak dobrze władam bronią i się tym przechwalać. - wyciągnął szpadę ze stołu i rzucił ją Seiferowi.
Nagłe wtrącenie krasnoluda złagodziło trochę napięcie. Przynajmniej tak by się zdawało.
- Siądz więc i uspokój się. Dość będzie czasu i sposobności by udowodnić swoją przydatność. Pochopne decyzje nigdy nikomu nie dały satysfakcji ani zwycięstwa.. - zwrócił się do blondyna znów spokojnym, wręcz lodowatym głosem.
 
Dhagar jest offline