Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2013, 22:34   #11
KFC
 
KFC's Avatar
 
Reputacja: 1 KFC nie jest za bardzo znanyKFC nie jest za bardzo znanyKFC nie jest za bardzo znanyKFC nie jest za bardzo znanyKFC nie jest za bardzo znany
Masa osób mówi że nie ma ED bez oryginalnej mechaniki, może i tak, ale dla mnie jest ona raczej niestrawna, a po drugie nie mam ochoty jej przyswajać więc jedyna opcja grać na konwersji, albo nie grać wcale.

Podejrzewam, że przemawia przez Ciebie trochę nostalgia skoro prowadziłeś ED i się na tej mechanice dobrze bawiłeś, nie znaczy to że ktoś inny na SW nie będzie się dobrze bawił. A że nie będzie to w 100% zgodne z oryginalną mechaniką sprzed 20 lat.. cóż chyba nikt od tego nie umrze

@JPC

Shane wzorował się trochę o ile wiem na TORGu projektując tGRW - mechanikę do Deadlandsów Classic. TORGa projektowało zdaje się parę tych samych osób co Earthdawna. Ale wyciąganie tak daleko idących wniosków, że Savage Worlds to po prostu uproszczony Earthdawn, no nie wiem czy jest uprawnione.
Najlepiej by było zapytać Ramela, jak on to widzi, ale raczej rzadko tu zagląda...
 

Ostatnio edytowane przez KFC : 02-09-2013 o 22:38.
KFC jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem