Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2013, 15:22   #46
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Gdy usłyszał słowa strażników przez głowę przeleciało mu kilka wniosków

~Prezydent?!? Lekarz? Drahmianka to pewnie ta Lust. PREZDENTKA??? Znaczy się, że Hawkeye jest w środku!~

Już miał podejść do rozsądniejszego z dwójki zostawiając los kretynki w rękach detektywa, może nawet uleczyłby ranę tamtego i spróbował go przekonać żeby wyjechał z miasta i poszukał rozsądniejszych znajomych?
Niestety wszelkie gesty altruizmu zostały pokrzyżowane przez kolejnego stróża z pistoletem maszynowym. Alchemik nie bał się kul, przeżył wojenne piekło a ten pocisk ledwo zdołał go popieścić.

Przypadł do ziemi, dotknął kolczyka w uchu i transmutował kamienną ścianę pomiędzy Eddardem nim a strzelającym
- Może następnym razem będziesz pamiętał o tłumiku! Czemuś nie trzepnął go po prostu przez łeb?!? Zaalarmowałeś resztę tych złamasów i jeżeli się nie pospieszymy to nam uciekną! - Krzyknął do Perro zezłoszczony.
- OK spróbuj zająć tamtego ciamage ja się muszę skupić na rysowaniu kręgu. Mam pomysł jak możemy tam się dostać na szybko, osłaniaj mnie - dodał już nieco spokojniej.
Następnie wyciągnął z kieszeni kitla kawałek kredy i zaczął rysować na glebie jakieś skomplikowane symbole alchemiczne wpisane w okrąg zupełnie ignorując toczącą się wokół strzelaninę.

_____________

Standard transmutation stone wall

Rysowanie kręgu alchemicznego - poświęcam full run action i biorę distraction flaw dla lepszego efektu.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 28-09-2021 o 13:40.
Brilchan jest offline