Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2013, 19:20   #6
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
- Ta... Mhm... - mruknął coś pod nosem "Młodziak". Zerknąłeś na jego twarz i ujrzałeś niezrozumienie i stłumioną frustrację. Żeby nie było niedomówień, Conny wyjaśnił tego powody.
- Może i Leedsowi źle z oczu patrzy, i jest egoistycznym dupkiem, ale on ogółem wie co to dobro. Nie zdradziłby nas... Kiedyś był w armii, ale zdezerterował po tym jak podczas ewakuacji kolonii, wraz z całym stacjonującym oddziałem dostał rozkaz ochrony jakiegoś płochliwego dygnitarza, i przez to wielu cywilów zostało pojmanych lub zabitych przez Solisian. Uh, nie wiem czy to odpowiadnia chwila bym o tym... Kurde, co? Serio chcesz to przebiec?! Jesteś trochę psycholem... Wolałbym ten tunel wentylacyjny, ale zdam się na ciebie...

 
__________________
Something is coming...

Ostatnio edytowane przez Rebirth : 10-09-2013 o 19:26.
Rebirth jest offline