Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2013, 21:58   #3
Pasiasty
 
Pasiasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Pasiasty jest po prostu świetnyPasiasty jest po prostu świetnyPasiasty jest po prostu świetnyPasiasty jest po prostu świetnyPasiasty jest po prostu świetnyPasiasty jest po prostu świetnyPasiasty jest po prostu świetnyPasiasty jest po prostu świetnyPasiasty jest po prostu świetnyPasiasty jest po prostu świetnyPasiasty jest po prostu świetny
Nie czułem się zbyt dobrze. Miałem wrażenie, że całe moje ubranie jest raptem na mnie za małe- było mi gorąco i duszno. Jednym słowem stresowałem się. Z zdumieniem patrzyłem na jednego z naszej paczki, który wyglądał na pozbawionego żadnych wątpliwości człowieka. Więcej on był wyluzowany- wyciągną kamerę i zaczął nas i wszystko inne nagrywać. Swoją droga dobry pomysł, czemu ja nie zabrałem ze sobą chociaż aparatu.
Moja twarz, zawsze pogodna i rozpromieniona, teraz wyglądała na przerażoną i osowiałą. Moje włosy- dość krótkie- tonęły dosłownie w pocie. Do tej chwili nigdy wcześniej nie miałem żadnych wątpliwości,co się teraz dzieje?
Moje dłonie i krótkie palce zaczęły się trząść. Szybko jednak ukryłem to przed towarzyszami, chowając ręce do kieszeni. całe szczęście, że nie zacząłem zgrzytać zębami.
Z tego wszystkiego nie wiele zrozumiałem(zapamiętałem) co mówił do nas Starsky. Swoją drogą musiało mu się gdzieś bardzo spieszyć, że kilkoma zdaniami skończył temat.
Do tej pory tylko marzyłem o tej chwili, chwili, w której wydostanę się i zacznę poznawać otaczającą nas i tą “puszkę” przestrzeń. Kompletnie nie obchodziło mnie, gdzie będziemy szli, w jakim kierunku. Ważne było tylko jedno, że w końcu się to stanie.
Wciągnął mocno powietrze.
-Panie dowódco, jestem gotów- westchnął.
 
__________________
"The oldest and strongest emotion of
mankind is fear" -H. P. Lovecraft
*****
Szukam MG, który przyjmie początkującego gracza pod swoje skrzydła ;)
Pasiasty jest offline