Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2013, 12:24   #49
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Syn Ziemi pokiwał tylko głową w roztargnieniu ~Mogłeś mnie oskarżyć o to, że niepotrzebnie sprowokowałem babę i zrobiłem więcej szkody niż ty, ale skoro sam na to nie wpadłeś to nie będę cię poprawiał~ - Pomyślał, ale szybko porzucił to bezsensowne gdybanie, bo trzeba było się skupić



W pełni pochłonęły go obliczenia wektorów i poprawne wpisywanie fraz w starożytnych na wpół zapomnianych językach. Kiedy w końcu pobrał energie z od Matki Ziemi ta spełniła jego pokorną prośbę i uformowała się w pożądany kształt.



Atak okazał się pełnym sukcesem alchemik wyskoczył zza zasłony i ruszył biegiem w kierunku budynku - Szybko musimy ich dopaść zanim zdążą się przegrupować i się przemienią! - Krzyknął do detektywa



Gdy już dotarł w pobliże budynku i mógł lepiej przyjrzeć się przeciwnikowi stanął chwycił za gliniany kolczyk w uchu i za pomocą alchemii oderwał od wcześniej utworzonej "dłoni"głaz


Posłał w stronę trójki chimer, po czym wskoczył do budynku w pełnej gotowości do dalszej walki

________
move action biegnę w kierunku budynku
Standard action: Amestrisian alchemy: flexible odrywam kawałek skały od pięści i atakuję nią grupę wrogów
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 11-09-2013 o 21:31.
Brilchan jest offline