Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2013, 20:39   #205
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Ni deszcz, ni wichura, ni zimno nie było w stanie zmienić zapatrywań Lotara jeśli choziło o jego podejście do lokatora samotnego domku. To, że trójka chętna do wysłuchania wróżby przeżyła ten eksperyment nie oznaczało, że miałby tam wchodzić. A idea noclegu tym bardziej nie wchodziła w grę.
Na szczęście nie był jedynym, któremu nie podobała się ani chatka, ani jej właściciel.
Rzejrzał się dokoła.
Las oznaczał drzewa, a pod niektórymi drzewami można było nawet schronić się przed deszczem. Wystarczyła rozłożysta jodła.

- Ja się schowam tam - wskazał na wybrane przez siebie drzewo. - Obudźcie mnie na drugą wartę. Ja zbudzę Helvgrima.

Biorąc wzór z krasnoluda zawinął się w koc, a jako dodatkowe zabezpieczenie przed chłodem wykorzystał pelerynę.
 
Kerm jest offline