Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2013, 21:12   #277
Koinu
 
Koinu's Avatar
 
Reputacja: 1 Koinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputację
Widzę, że wszyscy się zachwycają "Shingeki no kyojin". Nie lubię być mainstreamowy i w ogóle, ale... to anime wygrywa wszystko. Totalny hit tego sezonu. Poza bardzo ciekawą fabułą, którą tu już pokrótce opisano, oraz bardzo klimatycznej kresce, to co bardzo mnie uwiodło w tym anime to nieszablonowość i nieprzewidywalność! Ciągle jestem czymś zaskakiwany i czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki, aby przyjąć kolejną dawkę emocji i wskazówek, które mogłyby mi coś wyjaśnić.

Chciałbym jeszcze napisać o jednym anime, które ostatnio zapadło mi w pamięć- "Shinsekai yori" ( Z nowego świata). W tym anime konspira goni konspirę. Przyjemni główni bohaterowie i naprawdę ciekawa fabuła! Opowiada o przyszłości. Główni bohaterowie odkrywają, jaką cenę musieli ponieść inni ludzie, aby obecnie żyło się każdemu dobrze, bezpiecznie i dostatnio. Polecam!
 
Koinu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem