Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2007, 21:26   #90
Diakonis
 
Reputacja: 1 Diakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znany
Gnom jest ważny dla fabuły, niestety

- Proszę Rezist daj spokój tym głupim sugestiom. Wyobraź sobie że się zastanowiłem, zanim za Tobą pobiegłem. Równie dobrze się Tobie przyjrzałem. Nie jesteś wielkim magiem, który nie musi się niczego obawiać. W dowolnej chwili mogłem Cię zaatakować. Nie sądzę żebyś miał ze mną duże szanse w walce wręcz, a ta laska wcale nie wygląda jakbyś nią często machał. Poza tym słyszałem nieco z historii Akademii, piłem kilka raz ze strażnikiem, a on z chęcią przytaczał stare historie tego gmachu. O ile się nie mylę, to Rezist Quietstorm mógłby być ostatnią osobą która pomagała by Androgarowi. Czyż nie tak? - Drow siedząc przy stole wpatrywał się w oczy Rezista tak jakby chciał mu powiedzieć, pokazać że jednak coś o nim wie. Od chwili kiedy usłyszał imię Rezist, intensywnie zaczął sobie przypominać co on ma wspólnego z Akademią. Przypomniał sobie wtedy opowieści Edgara.
 
Diakonis jest offline