Wątek: Sędzia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2007, 22:48   #111
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
Szybkim ruchem ściągnęła z krzesła swój płaszcz i nałożyła go na siebie.
-Jeśli masz ochotę na zabawę Esqero, to na pewno nie będziesz długo czekał- mówiąc to nakładała na głowę kaptur i umieściła na plecach swój łuk. "Ile to jeszcze będzie trwało? Nie mam nic przeciwko między żartom przy piwie, ale żeby cały czas..."-pomyślała prychając cicho pod nosem. Dusiło ją to pomieszczenie i w żyłach krew zaczęła krążyć szybciej na myśl o walce z tymi dziwnymi stworzeniami. Swoją drogą pierwszy raz spotkała się z takim przypadkiem i nieco lękała się czy podoła temu nie codziennemu wyznaniu. Milczenie i niewiedza mieszkańców bardzo ją irytowała, a podróż zaczynała dłużyć.
-Chodźcie towarzysze, może wreszcie coś nieco przyśpieszy moje serce, bo mam wrażenie, że niebawem z lenistwa przestanie bić...
 
Aivillo jest offline