Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2005, 22:20   #89
Templarius
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
Jack

Odwracam się w stronę Anastazji-Na pewno chcesz wiedzieć co tam jest? Mogę sprawdzić... ale nie wiem czy jest to konieczne. Pewnie juz szczury zrobiły swoje.Chyba ,że nie trupa szukamy...w końcu kanały mogły posłużyć do ucieczki.- ostrzepuję płaszcz i wzdrygam się na samą myśl o zejściu w dół.
Chyba lepsze jest sprawdzenie wszystkich możliwości niż utknięcie w miejscu...-spoglądam na towarzyszki po czym szczelniej obwijam plaszcz wokół siebie...
Czekajcie na mnie.-rzucam przez ramię po czym ponownie schylam się nad kanalizacją... Nagle daje się zauważyć, że moje oczy stają się... kocie. Jeśli nadal nic nie dostrzegam szukam jakiejś drabinki by zejść w dół.
 
__________________
"All those moments will be lost... In time... Like tears... In the rain. Time to die."
Templarius jest offline