Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2007, 23:21   #21
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Moja droga (chciałem napisać kochana, ale nie chciałem abyś sie obraziła )

Cytat:
Napisał rudaad
czy MG-mowie faktycznie zawsze wybierają najbardziej doświadczonych graczy do swoich sesji ?
Właśnie przeważnie tak, pomijając tu już wypowiedź kochanej Redone należy zauważyć, iż wiekszośc sesji na tym forum dzieli się na dwie grupy. Jedną gdzie grają bardziej doświadczeni gracze (to nie znaczy, iż lepsi) z najwyżej jednym, sporadycznie dwoma "nowymi" osobami i te gdzie grają osoby dopiero rozpoczynające swoje kroki na forum.

Cytat:
Napisał rudaad
Czy najważniejsze są dobre chęci??
Bez wątpienia są bardzo ważne i nie umniejszam im roli jaką spełniają, jednak nie zapominajmy, iż niezapomniane sesje tworzy więcej czynników - klimat, zrozumienie się graczy, etc.

Cytat:
Napisał rudaad
Nie jestem idealistką.. Ja poprostu myślałam, że każdy kto gra w RPG ma takie same podejście jak ja
To jest właśnie pierwszy krok do idealizacji zycia


Cytat:
Napisał rudaad
Mogę grać w Mc'Donaldzie, mogę grac w ruinach murów obronnych starch fortyfikacji.. Mogę grać z każdym kto lubi podobny styl gry co ja, niezależnie od tego czy ma doświadczenie, czy nie..
Nie wydaje mi się aby sesja prowadzona w MCD była równie ciekawa (nie chciałem zastosować słowa "dobra") jak wspomniana wyżej w klimatycznym miejscu. Chce tylko podkreślić, iż na niezapomnianą sesję składają się dziesiątki elementów, z których jedną z najważniejszych (jeśli nie najważniejszą) są gracze. To oni z mistrzem tworzą całą sesję i uwierzcie mi, iż każdy woli bawić się z osobą mającą ciekawe pomysły, bujna wyobraźnię, potrafiącą sie wczuć w klimat, niż z osobą ktora nie potrafi odegrać własnej postaci.


Cytat:
Napisał rudaad
I twoje argumenty wydają mi się odrobine absurdalne i nieprzemyślane.. Tudzież oparte tylko i wyłącznie na twoich gustach i życiowych doświadczeniach. A ja staram się patrzeć na wszystko z szerszej perspektywy..
Chyba nie do końca rozumiesz o co mi chodzi. Owszem nie ma jednoznacznie dobrych i złych graczy jeśli bierzemy pod uwagę dobrą zabawę. Jednak obserwując zbiór pewnych stałych cech (takich jak np. wczucie sie w klimat) możemy wyróżnić osoby lepsze i te które trochę słabiej sobie radzą w danej sesji z danymi osobami.
Np. w pomysłowości nie dorównam takiemu Kutakowi, ale to nie znaczy iż jestem gorszym graczem. To znaczy, iż jestem słabszy pod wzgledem pewnych określonych cech.
Zgadzamy sie, iż dobrym graczem może być każdy.
Jednak moim zdaniem każdy się rozwija i posiada określone talenty. Dlatego z jedną osobą się gra lepiej, a z drugą gorzej.

Pozdrawiam
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem