Wątek: Sędzia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2007, 23:38   #113
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
Wybacz Larch mój pośpiech, ale do licha, mam dość tej bezczynności. Więcej spodziewałam się po tym co mówiła wyrocznia- zdenerwowana chodziła po cvałej gospodzie mrucząc pod nosem przekleństwa o "tym całym artefakcie czy innym irracjonalnym przedmiocie". Przy zdecydowanych skrętach płaszcz falował i przeganiał podłogowy kurz podmuchami powietrza. Mina półelfki była bardzo czytelna. Każdy widział gniew na jej twarzy. Zazwyczaj spokojna, teraz niczym burzowa chmura. Po kilkunastu sekundach przerwała marsz i z impetem odsunęła i usiadła na pobliskie krzesło.
-W takim razie postanawiajcie sobie co chcecie. Ja mam tego dość.
 
__________________
"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach."
Aivillo jest offline