Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2013, 14:29   #143
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Dziękuję wam za świetne posty. Mój odpis już wisi. Jako, że ta kolejka będzie przedostatnią w sesji mam na nią pewien plan. Wasze posty polecam okraszyć tym co będzie się działo przez najbliższe 4 dni. Można robić dialogi z NPC, z BG. Czemu akurat 4 dni? Bo po tym czasie będzie pogrzeb zmarłych, którzy padli na misji. Potem już wasza ostatnia odpiska, która będzie obejmowała mniej więcej 3 miesiące do przodu. Ogólnie to w jakim kierunku pójdą wasi BG i czym się zajmą. Jak coś pomogę niezdecydowanym.

W razie chęci pisania dialogów z NPC piszcie na moje GG lub PW. Nie daję sztywnego terminu jako, że mamy wakacje i jest to niemal koniec przygody. Umówmy się, że 2-3 tygodnie powinno na to zejść chociaż jak ktoś da posta wcześniej będę niezmiernie rad. Można już ze mną dogadywać ostatnią kolejkę jak ktoś jest chętny. Miłego dnia i weny w postach życzę.

Ps. Jak widzicie post holly'ego (świetny!) wisi i proponuję skorzystać z dobrego rozpoczęcia kolejki i tę ostatnią z przytupem zakończyć. Wiem, że wiele czasu minęło, ale chciałbym skończyć tę sesję mimo tempa. Liczę na resztę graczy, a później daję mój (ostatni w sesji) post. Nie jest to zgodne z planem, ale jak wiecie plany mają to do siebie, że od założeń wstępnych do realizacji mają bardzo daleko.
 
Lechu jest offline