Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2013, 20:57   #84
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
Obosze, aż ciężko uwierzyć, że to już koniec.

Na samym początku chciałbym serdecznie podziękować Armielowi. Cholera jasna! Gdybyś wiedział, jak bardzo byłem pewien, że nie mam szans dostać się do Twojej sesji. Ale dałeś mi szansę, którą wykorzystałem do cna. I za to jestem Ci dozgonnie wdzięczny.

Następnie dziękuję pięknie wszystkim współgraczom.

Dzięki obce, podłogowy stworze, za pogaduchy na doc czacie. Nadal pamiętam te nasze nieprzerwane 6 h wspólnego ślęczenia w tym samym dokumencie. I dzięki za Twoje wskazówki oraz rady. Z pewnością o nich i tak zapomnę c:

Dzięki Lechu za wygłupy na docu, pamiętaj, że wiszę Ci browca

Dzięki Mira, kuzynko Ty moja. Z przykrością stwierdzam, że wygrałaś. Moja postać padła pierwsza :c Ale jeśli Carla umrze, to ja osobiście Ciebie ukatrupię!

Dzięki Komturze oraz Baczy chociażby za to, że grałem razem z Wami

No i dzięki Campo za wykończenie mojego księżulka w pięknym stylu. Naprawdę podziwiam Cię za gorliwe odgrywanie BG. Obym tylko mógł się uczyć od takich jak Ty.


Świat się nie kończy. Jedna gra się zamyka tylko po to, by druga mogła wystartować. Mam tylko gorącą nadzieję, że jeszcze się na Was napatoczę w tym lastinnowym świecie.
Poza tym i tak nadal będę śledził grę. Tak łatwo Wam nie odpuszczę!


Z Bogiem, ludziska. Z Panem Bogiem.
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline