Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2007, 10:54   #28
Vienu Racadi
 
Reputacja: 1 Vienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Arango
Czyli jesli dobrze Cię zrozumiałem ten temat masz gdzieś ? ( Chodzi mi oczywiście o głebokie powazanie )
Biorąc pod uwagę, że głos już zabrałem, stwierdzenie takie byłoby z mojej strony odrobinę niepoważne . Natomiast dzieją się inne rzeczy, które są dla mnie w tej chwili ważniejsze. Ujmując skrótowo: dobry gracz jest jak dobry aktor, dobry bokser albo jak dobry raper. Jest postrzegany jako ktoś, kto jest dobry w tym, co robi. Myślę, że poziom wykształcenia nie ma tu znaczenia, czy też znaczenie ma drugorzędne. Najważniejsza jest dojrzałość społeczna graczy, bo jak ktoś wcześniej napisał - lubimy grać z ludźmi, których lubimy. W odróżnieniu od ludzi, których nie lubimy.
 
__________________
"Tym, co łączy nas na najbardziej podstawowym poziomie, jest to, że wszyscy jesteśmy mieszkańcami tej planety. Wszyscy oddychamy tym samym powietrzem. Wszyscy troszczymy się o przyszłość naszych dzieci. I wszyscy jesteśmy śmiertelni" - John F. Kennedy.
Vienu Racadi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem