Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2013, 23:58   #85
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Zdaje się, że mi przypadło w udziale wygłoszenie mowy pogrzebowej zatem... Cóż...
Netaniasz był szalonym fanatykiem wiary, naiwności i miłości. Gehenna okazała sie być za mała i za zimna dla jego wielkiego i gorącego serca. Niechaj spoczywa w nienaruszonym stanie do czasu rozkładu wolnym od Hien, Nekrofilii i Gildii Zero, a jego dusza wymknie się Demonom Kochanej Anomalii.
Tyle chyba...

Byłem tu.

Praha



Akurat w tym przypadku zabicie BG drugiego Gracza było bardzo trudne zarówno dla mnie jak i mojego BG. Łatwiej się to robi jak ma sie mieszane uczucia względem Gracza i jego Postaci. M3M polubiłem a jego postać, mimo działania nerwy była pocieszna. Nie planowałem tego ruchu. Dzień przed podjęciem decyzji miałem nawet rozmowę z innym Graczem i stwierdziłem, że jest za wcześnie, że do trzech razy sztuka (nie było to knucie metagamingowe, zaufać tu trzeba na słowo). Nie wierzyłem, że to nastąpi trak szybko. To nawet nie półmetek przygody. A jednak naginałbym grę gdybym nie spróbował tego zrobić. M3M nie wychodził z postaci do końca grając nawiedzonego optymistę a ja starałem się chociaż robić podobnie. Żałuję tylko, że skończyła Ci sie frajda zabawy Mistrzu3Mieczy... Zagranie w zaułku było tym momentem, kiedy stało się to co miało się prawdopodobnie wcześniej czy później stać, choć zły byłem, że tak szybko. Praha nie tracił nadziei, że może nawet uda mu sie Krucyfiksa nawrócić, stąd ta ostatnia gadka.

Dzięki za dobrą grę M3M!
Armiel dzięki za sędziowanie.

Co złego to nie ja tylko Gehenna :P

Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline