Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2013, 20:16   #91
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Mistrz Trzech Mieczy - serdecznie dziękuję za świetną grę. Naprawdę, młody człowieku, dałeś radę. Bardzo dałeś radę i cieszę się, że tutaj byłeś.

Akcja idzie dalej.

Mój post niewiele wnosi, ale nie chciałem zabierać Wam zabawy i narzucać jakieś rozwiązania.

Mira - myślę, że Ty odpuścisz kolejkę ewentualnie pogramy sobie "leniwie" na GG docku. Chodzi o zrównanie czasu i pewne wydarzenia, które muszą zajść (lub nie) w drugiej grupie.

Reszta GG dock. Obce ma zepsuty komputer więc zakładamy, że jej Jonasz skoncentrował się na swojej elektronice i to stanowi teraz jego główna aktywność - szuka warsztatu, gdzie swoje części elektroniczne będzie chciał połączyć w jakiś elektroniczny bajerek. Obce - Jonasz potrzebuje na to ok 4 godzin czasu.

Campo Viejo i Lechu - krwawienie z nosa zdarza się co jakiś czas, bez tabsów zaczynacie się czuć osłabieni.

Czas na posty do kolejnego poniedziałku - czyli do 30 września 2013r - też tak gdzieś do 20:30.
 
Armiel jest offline