Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2013, 06:27   #93
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Armiel Zobacz post
Campo Viejo i Lechu - krwawienie z nosa zdarza się co jakiś czas, bez tabsów zaczynacie się czuć osłabieni.
1. Na ile czasu wystarcza jedna porcja witaminek? Jak długo trzyma w ryzach zwieracze i w ogóle na ile godzin odwleka osłabienie? czy po witaminkach jest crash jak po energy drinku? Czy organizm jest sztucznie nabuzowany a jak przestaną działać to jest wyczerpany jeszcze bardziej, są jakieś skutki uboczne jak zdwojone nawrót symptomów? Chodzi mi o to czy choroba rozwija się i BG nie odczuwa tego czy jest w pewien sposób spowolniona i jak tabletki przestana działać to postępuję reasumując swój etap sprzed łykania? Czy tylko witaminki pomogą czy narkotyki też? Mój BG nie zna się na medycynie zupełnie ale taka wiedze obserwacyjna to chyba ma z sektora obserwując jak sobie ludzie radzili z zarazą chyba nie?

2. W jakim tempie (w godzinach/dniach/etc.) postępuje choroba na przykładach znanych BG z macierzystego sektora bez opóxniania lekarstwami (jeśli w ogóle można ją trochę spowolnić)? Worst, best, avarage case scenario please - jakby ta informacja była już gdzieś podana dla BG to z góry przepraszam za nieuwagę.

3. @Jonasz.
Cytat:
Napisał obce Zobacz post


Dacie Blademu te 4 godziny?
Praha wyśle teksta z zapytaniem do Bladego, żeby SI obliczyła ile dla szczura symulator zarazy daje czasu i tak dalej... [napiszę treść wkrótce] Się okaże od ręki lub potem, czy lepiej kłamać, czy prawdy nie mówić chorym bidulkom :P Bez tych informacji z wszystkich punktów nie mogę w ciemno mówić w tę czy feftę
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline