Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2007, 12:28   #61
Cep
Banned
 
Reputacja: 1 Cep nie jest za bardzo znany
Ostre słowa kościeja wyraźnie zafrasowały Ludwiga. Nazista zazgrzytał szczęką i wyglądał jakby miał się rozpłakać lub wybuchnąć nagłym gniewem. Zacisnął kościane dłonie w pięści i pogroził zawistnie przybyszowi. Oficerska czapka lekko zsunęła mu się na oczy co nadawało dodatkowego, złowrogiego charakteru jego czaszce, lekko ją zacieniając.

- Myślisz ,że o tym nie pomyślałem?! Jak śmiesz podważać moje kompetencje? Liczy się aryjski duch walki i naturalne predyspozycje do panowania, jakimi hojnie obdarzył mnie Wotan. Może nie mam tylu zauszników jakimi szczycił się Fuhrer lecz w ciągu kilku dni wyszkolę swój własny, karny oddział Heintze Jugend.

Wykrzywił żuchwę w grymasie zdradzającym iż ma do powiedzenia coś ważnego i zupełnie zaskakującego...

- Tym oddziałem będziecie WY! Mamy psa oraz kanibala-zwiadowcę, ducha-szpiega, małą dziewczynkę (?!), pancernego truposza i władającego ostrą jak brzytwa kosą berserkera. Być może nie jest to napawający dumą widok ale przerobię ich na fanatycznych morderców czy Ci się to podoba czy nie! Twa niewiara doda mi sił! Nawet to dziecko, wskazał kościstą dłonią na Hannę, będzie zabijać z mym imieniem na ustach. Jej niepozorny wygląd zmyli jej przyszłe ofiary...

Ludwig uniósł dłoń w górę i wykrzyknął w stronę niebios :

- Teraz ja będę tu PANEM!
 
Cep jest offline