Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2007, 14:47   #29
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał rudaad
Powiem krótko- jak dla mnie nie ma graczy dobrych i złych, są tylko różni gracze..
Kochana rudaad

I tu się z Tobą zgadzam (popatrz jak pięknie ). Każdy gra tak jak umie najlepiej, ale przede wszystkim tak aby czerpać z tego największa przyjemność. A inną sprawą są zdolności (o których juz pisałem - wczuwanie sie w postać, etc.) jakie posiadają gracze.

Cytat:
Napisał rudaad
Wiesz LMGray, jesteś naprawę b. dobrym rozmówcą, używasz argumentów, które b. trudno jest odepchnąć, lub znaleść kontrargumenty.. Ale ja będę tak długo bronic swojego zdania jak się da, nie z powodu zawziętości, czy czegoś podobnego.. Lecz z jednej prostej przyczyny - Nie chciałabym poczuć się zaszufladkowana.. Nawet jeśli znalazłabym się na tej wyższej półeczce..
Bardzo mi miło <czerwienię się> i wydaje mi się, iż dalsza dyskusja chyba mija się z celem bo jak widzę nie zmienisz Swojej opini, a moja także nie różni się znacznie od Twojej. Chciałem tylko zwrócic uwagę, iż istnieją ogólnie przyjęte zdolnosci, które po części zdobywamy, a po częsci przyswajamy "z mlekiem matki", a które mają duże znaczenie przy udziale w sesji.

Cytat:
Napisał Vienu Racadi
Myślę, że poziom wykształcenia nie ma tu znaczenia, czy też znaczenie ma drugorzędne.
Obawiam się, iż podobne komentarze zostały zapoczątkowane po moim poście, gdy to pisałem o nauce i przyswajaniu wiedzy. Tylko nie chodzi tu o wiedzę najczęściej przez nas postrzeganą, jako dyplomy, świadectwa, czy jakikolwiek inny poziom wykształcenia. Myslałem o tym, iż każdy z nas uczy się przez całe życie, różnych rzeczy także np. odgrywania bohaterów, czy działania wampirów.


Pozdrawiam
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem