Wątek: Sumienie
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2013, 00:10   #3
Mal
 
Mal's Avatar
 
Reputacja: 1 Mal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Minty Zobacz post
Widzę, że na LI dawno już przestano komentować opowiadania, więc postaram się samemu uratować sytuację.
Po pierwsze: masz małe problemy z tworzeniem zdań, czasami zdarza ci się popełnić gafę interpunkcyjną, ale to akurat ie jest aż tak ważne. Nie jestem purystą, a i wielu wielkich literatów miało przecież takie problemy(po coś przecież istnieją redaktorzy, nie?)
Gorzej jest z fabułą. Miało zaskakiwać, a tu buba... Powiedzmy sobie szczerze: jest kiepsko.
Skrajnie prosta (piszę tu o amatorach) fabuła jest znośna wtedy, kiedy niesie za sobą jakiś nieprosty sens.

PS.Postaraj się liczby i numery zapisywać słownie i znaleźć dla bohatera więcej określeń, niż Artur. Nie wiem, jak z innymi, ale mi to strasznie wali po oczach .
No, to by było na tyle.
Czy my się znamy? Mam wrażenie, że zrzędzisz toczka w toczkę jak moja była znajoma
 
Mal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem